OSIEDLE STĘSZEW

Lokalizacja
Stęszew, ul Polna

Metraż
395,6 m2

Projektanci
Lech Moczulski
Przemysław Nowak
Magdalena Stachowiak
Beata Macieja

Data
2020

Zdjęcia: PION Studio

Lokalizacja wybrana nieprzypadkowo – zaciszne miejsce, sielska okolica i jednocześnie doskonałe połączenie z Poznaniem. Idealne miejsce na pierwszy dom. Budynek jest minimalistyczny w formie, z subtelnymi dodatkami, które go uszlachetniają. Bryła jest prosta, a charakteru dodaje jej detal ryflowanej attyki, kamienne wykończenia nad drzwiami oraz kolor opierzeń.


Z powodów ograniczeń zapisami MPZP zdecydowano się na postawienie dwukondygnacyjnego budynku z wysokością maksymalnie dopuszczalną. Dzięki temu zamiast trzech niskich kondygnacji mamy dwie wysokie, przestronne. Na piętrze mieści się wygodna antresola. Parter jest przestrzenią życiową, gdzie mieści się duży salon z wyjściem na taras oraz pokaźna kuchnia. Na parterze znajduje się również niewielka łazienka, w której ukryty został piecyk. Piętro jest prywatną przestrzenią przyszłych mieszkańców, gdzie mieści się łazienka oraz sypialnie.


Budynek jest tak zaprojektowany, by mógł się dopasować do przyszłego nabywcy – piętro ma sześć proponowanych możliwych układów funkcjonalnych – wystarczy wybrać wariant najbardziej odpowiadający potrzebom! Od jednej do nawet czterech sypialni na piętrze. Parter również ma kilka możliwości do wyboru – poza wymienionymi wcześniej możliwościami, przy zmianie układu kuchni może zmieścić również wygodny gabinet z widokiem na podjazd.

Close Menu